Resultat frå Finn Fram og nær o-løp 21. mai

Postet av Markane IL den 1. Jun 2008

Finn Fram-dagen 2008 fekk mange ut på tur på leiting etter oransje postar i Tonningskamben.Speidarane viste at friluftsliv står sterkt i deira arbeid, og mindre born kom i fylgje med foreldre eller besteforeldre. I mål fekk alle eit alt-i-eitt-bestikk til turbruk. Arrangørar var Stryn KFUK-KFUM-Speidarar og Markane IL.

Resultatliste Finn Fram-dagen og Nær-O-løp 21.mai 2008.

Finn Fram-dagen 2008 fekk mange ut på tur på leiting etter oransje postar i Tonningskamben.Speidarane viste at friluftsliv står sterkt i deira arbeid, og mindre born kom i fylgje med foreldre eller besteforeldre. I mål fekk alle eit alt-i-eitt-bestikk til turbruk.

Deltakinga var og stor i dei lengre løypene, noko som kan tyde på at orientering er ein idrett i framgang.

N-løype 1 km

Kristian Gotteberg Egge

Aleksander Nesdal Folkedal

Svenn Ove Flo Hoem

Andreas Nesdal

Jørgen Yndestad Runshaug

Victoria Tonning Auflem

Cathrine Strand Breidablik

Gaute Bø

Beate Heimlid Øyestad

Elise Heimlid Øyestad

Sigbjørn Hamre Tunold

Knut-Olav Øvreeide

Kjell-Martin Midtkandal

Ole Marius Lunde

Victoria Sundal Fure

Elisabet Hamre Tunold

Camilla Sundal Fure

Jørgen Trøsken

Inger Hjelmeset

Solveig Følsvik

Karoline Dalebø

Sandra Dalebø

Hanne Martine Bø Hunvik

Malin Isabell Olsen

Eline Nesdal

Margrete Arntsen

Siri Ommedal Seljeset

Johan Teigum Ytreeide

Simon Fredheim

Anders Svarstad Hole

Katrine Svarstad Heggdal

Oda Svarstad Hole

Eirik Ulvedal

Oliver Svingeset

Magnar Lødemel

Ivar Hunnes

Sindre Mulelid Hartvigsen

Nina Mulelid Hartvigsen

Simon Hjelmeset Kirkeeide

Maren Hjelmeset Kirkeeide

Oddrun Hjelmeset Kirkeeide

Ingrid Folven

Anna Eikenes Isehaug

Sindre Folven

Gjertlin Kirkeeide

Sigrid Bøe

Erikke Bjerkan Lunde

Henriette Langø Hogrenning

Marte Viktoria Pedersen

Thurka Velalakan

Emma Nygård Sætren

Andrea Vinsrygg Steen

Even Svarstad Espe

Erlend Folven

C-løype 1,8 km

Knut Gunnar Ulvedal 28.10

Kristin Heimlid Øyestad 31.07

Else Sætren 34.15

Martin Vonheim 42.40

Andreas Nesdal 50.15

Jørgen Runshaug 50.19

Svenn Ove Flo Hoem 52.35

Elias Bergset 57.46

Heidi Gald 1.00.03

Eskil Nygård Sætren 1.00.04

Brynhild Sætren 1.00.04

Rikard Kirkeeide Bøe 1.02.40

Markus Træen 1.02.49

Kristin Normann 1.10.46

Vikalida Barnehage 1.14.16

Sigurd Fænn

Tuva Fredheim

Martin Valaker

Kjell Sunde Haugen

Inga Øvreberg Leite

Reidun Brynestad

Sissel Svarstad

A/B-løype 4,2 km

Anders Bergset 37.30

Kåre Bøe 41.09

Gisle Bøe 42.57

Runar Netland 44.57

Vigdis Sætren 46.05

Anne Marie Svarstad 47.50

Eirik Bøe 49.01

Nils Heggdal 54.20

Sigbjørn Fænn 54.24

Åshild Sætren Bøe 58.32

Berit Bergset 1.09.32

Rolv Magne Hellevang 1.10.14

Tormod Noste 1.14.17

Vigdis Valheim 1.15.43

Irene Lunde 1.20.10

Per Hatledal 1.25.22

Kjetil Netland 1.26.32

Trygve Sætren Bøe

Johannes Thingnes Bø

(Tilleggsopplysningar,ikkje for avisene!

Funksjonærar var frå Markane: Hanna Tenden, Jon Kjøs, Bjørg Heimlid,Aslaug Thingnes Bø

Frå Stryn KFUK-KFUM-speidarar:Marita Sætren Bøe,Line Romsøe,Oda Hunnes,Iris Bøe

Nesje, Jo Edvardsen)


0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline