.

Postet av Markane IL den 15. Jan 2014

 

Funksjonærar cuprenn Markane IL 2014

Har sett opp funksjonærar for dei 5 cuprenna vi har planlagt å arrangre i år!

Håpar at de har både tid og lyst til å stille på. Vi har prøvt å få til litt fordeling på oppgåvene, og håpar at de kan byte innbyrdes om det ikkje høver å stille den gongen du står på lista. (om det blir vanskeleg – gje lyd til Margunn Hjelmeset 41628268)

Mvh Skigruppa

Startkontingent: kr 50.- pr renn (gjeld for alle klasser)

Løypelengder: 8 år og yngre: ca 800m, utan tidtaking 

9-10 år: 1,5 km tidtaking, urangert

11 -12 år: 1.5 km tidtaking, rangert

13-14 år: 2.5 km tidtaking rangert

15 år og eldre: 5 km tidtaking, rangert



Renn 1: Tysdag 21. januar- påmelding frå klokka 17.50, start ca 18.30

Skøyting - enkeltstart for 8 år og yngre

Fellesstart for 9 år og eldre

NB! Gjeld som lagsmeisterskap i skøyting

Påmelding

Skrive startliste:

Dele ut st.nr

Resultat

Antonia Karete Haugen Kongsvik

Kari Tonning

Sigbjørn Kirkeeide

Møt opp 17.30





Tidtaking

Anne Marie Svarstad

Svein Rune Aaland

Mariann Hjelmeset

Oddny Grete Njøten

Svein Arne Lødemel



Møt opp 17.45

Setje ut evt ”hattar”/sperringar i løypene

Sigbjørn Fænn

Roar Alsaker

Svein Rune Aaland

Møt opp 17.45

startordnar

Sigbjørn Kirkeeide



snakkar

Eldbjørg Hatledal



Bake 50 bollar kvar

Ingrid Meland

Hildegunn Midthjell Gjørven

Møt opp 17.45

Ordnar også med å kutte opp frukt, varme saft og dele ut baksten!

Løypevakter:

Bernhard Hole

Alf Ole Arntsen



Møt opp 18.00

Renn 2: 11.februar - påmelding frå klokka 17.50, start ca 18.30

Skøyting - enkelstart for 8 år og yngre / 9 -10 år fellesstart/

Omvendt jaktstart for 11 år og oppover

Påmelding

Skrive startliste:

Dele ut st.nr

Resultat



Antonia Karete Haugen Kongsvik

Sigbjørn Kirkeeide

Magnhild Hauge



Møt opp 17.30

Tidtaking



Anne Marie Svarstad

Torstein Breivik

Svein Rune Aaland

Monica Flo



Møt opp 17.45







Setje ut evt ”hattar”/sperringar i løypene



Sigbjørn Fænn

Roar Alsaker

Svein Rune Aaland

Møt opp 17.45

startordnar



Sigbjørn Kirkeeide





snakkar



Eldbjørg Hatledal





Bake 50 bollar kvar



Hilde Gjøvåg

Oddny Grete Njøten

Møt opp 17.45

Ordnar også med å kutte opp frukt, varme saft og dele ut baksten

Løypevakter:



Kari Tonning (kortløypa)

Rolf Langeset (langløypa)

Møt opp 18.00

Renn 3: Tysdag ?? – påmelding frå klokka 17.50, start ca 18.30

Klassiskenkeltstart for 8 år og yngre

Fellesstart for 9 år og eldre



Påmelding

Skrive startliste:

Dele ut st.nr

Resultat

Antonia Karete Haugen Kongsvik

Randi Lindvik

Linda Alsaker

Møt opp 17.30

Tidtaking

Anne Marie Svarstad

John Roger Meland

Kari Tonning

Svein Rune Aaland

Margrete Garlid



Møt opp 17.45

Setje ut evt ”hattar”/sperringar i løypene

Sigbjørn Fænn

Roar Alsaker

Svein Rune Aaland

Møt opp 17.45

startordnar

Jan Egil Gjørven



snakkar

Eldbjørg Hatledal



Bake 50 bollar kvar

Monica Osvold

Sissel Svarstad

Møt opp 17.45

Ordnar også med å kutte opp frukt, varme saft og dele ut baksten!

Løypevakter:

Svein Arne Lødemel (kortløypa)

Jens Tore Bøe (1.5km)



Møt opp 18.00

 

Renn 4:  ??- påmelding frå klokka 17.50, start ca 18.30

Klassisk - enkeltstart for 8 år og yngre-fellesstart 9-10 år

omvendt jaktstart frå 11 år





Påmelding

Skrive startliste:

Dele ut st.nr



Antonia Karete Haugen Kongsvik

Liv Flore

Grethe Langeset



Møt opp 17.30

Tidtaking



Anne Marie Svarstad

Torstein Breivik

Svein Rune Aaland

Bernhard Hole



Møt opp 17.45

Setje ut evt ”hattar”/sperringar i løypene



Sigbjørn Fænn

Roar Alsaker

Svein Rune Aaland

Møt opp 17.45

startordnar



Jan Egil Gjørven





snakkar



Eldbjørg Hatledal





Bake 50 bollar kvar



Therese Dispen

Rita Bjørnhaug Aarnes

Møt opp 17.45

Ordnar også med å kutte opp frukt, varme saft og dele ut baksten

Løypevakter:



Vidar Stavik (kortløypa)

John Roger Meland(langløypa)

Møt opp 18.00

Renn 5: ?? - påmelding frå klokka 17.50, start ca 18.30

(Skicross – skøyting, kort, artig løype…med kular og andre utfordringar)

Påmelding

Skrive startliste:

Dele ut st.nr

Antonia Karete Haugen Kongsvik

Margrethe Garlid

Berit Fløtre Reed



Møt opp 17.30

Tidtaking

Anne Marie Svarstad

Torstein Breivik

Svein Rune Aaland

Pål Espen Trøsken



Møt opp 17.45

Planlegge crossløypa, merke, sperringar osv

Sigbjørn Fænn

Svein Rune Aaland

Møt opp 17.45

startordnar

Sigbjørn Kirkeeide





snakkar

Eldbjørg Hatledal





Bake 50 bollar kvar

Torill Lødøen

Bente Bjerkenås

Møt opp 17.45

Ordnar også med å kutte opp frukt, varme saft og dele ut baksten

Løypevakter

Bernard Hole

Rolf Langeset

Møt opp 18.00

Vestar til funksjonærane finn de i arenabygget, ute i gangen…

DESSE SKAL BRUKAST!

 
Vi serverer også litt frukt etter målgang – Margunn H handlar inn dette.

Saftkokarane / bakarane tek hand om å kutte opp frukta i høvelege og fine serveringsbitar!

(saft vert også handla inn til kvar gong – så det finn de i klubbhuset)

Då håpar vi i skigruppa på at de kan stille på å ta i eit tak –

då kjeme dette te å gå so øje fint!


0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline