Cuprenn og Jubilumsrenn på Ullsheim

Postet av Markane IL den 27. Feb 2008

Markane IL arrangerte onsdag 27. februar jubileumsrenn i annledning Norges Skiforbund sitt 100-årsjubileum. Rennet gjekk inn i ein del av cuprenna til Markane IL. Det var stor deltaking og etter at deltakarane var komne i mål fekk dei servering av bollar og varm drikke i Grindeverksbygget. Vêret var ikkje heilt topp, men det var stor deltaking med heile 96 personar som registrerte seg til jubileumsrennet.

Her er resultatlista:


Klasse: 0,9km 
 Eskild Sætren 
 Sigrid Sollid Tisthamar 
 Ingeborg Hatledal Svår 
 Silje Hatledal Svår 
 Sigurd Fænn 
 Anders Svarstad Hole 
 Simon Hjelmeset Kirkeeide 
 Maren Hjelmeset Kirkeeide 
 Oddrun Hjelmeset Kirkeeide 
 Magnus Midthjell Gjørven 
 Hedda Garlid Hilde 
 Magnar Lødemel 
 Ingvild Hatledal 
 Anna H Flo
 Oliver Kirkeeide Næss
 Dorthea Kirkeeide Hjelmeland
 Camilla Sanden
 Sigmund Kjøsnes
 Hedda Vatn Øvreberg
 Trude Mork
 Trym V. Øvreberg
 Markus Svendsli Flo
 Sara Håheim Flo
 Kristianne Bø Håheim
 Albert Kirkeeide Næss
 Synne Indrebø Heisig
 Liv Rigmor Netland
 Martin Svendsli Aasebøstøl
 Oda Svarstad Hole
 Katrine Svarstad Heggdal 

Klasse: 9-12 år 1,5 km 
 Verner Myklebust            07:37
 Jonas Fænn                    07:44
 Håkon Midthjell Gjørven     08:03
 Aksel Matias Meland         08:15
 Gaute Bø                        08:43
 Johannes Håberg               09:26
 Simon Sunde                    09:32
 Atle Kroken                      09:41
 Oliver Svingeset               10:14
 Leif Rune Myrvang            12:06
  
Klasse 13-14 år 2,5km 
 Martin Vonheim           11:04
 Lars Midthjell Gjørven   11:08
 Janne Alsaker              11:51
 Rikard Kirkeeide           13:37
  
Klasse 15 år og eldre 5 km 
 Nils Heggdal              14:42
 Roar Alsaker              14:44
 Tor Guddal                15:39
 Sigbjørn Fænn            15:45
 Johan Eirik Meland       15:48
 Jarle Midthjell Gjørven  16:12
 Gunnar Harstad           16:20
 Johannes Thingnes Bø  16:47
 Lars Ivar Hatledal        17:43
 Anne Marie Svarstad    18:12
 Runar Netland             18:18
 John Roger Meland       19:10
 Gisle Bøe                    19:12
 Arvid Hatledal              19:32
 Vigdis Sætren              19:42
 Isak Fænn                  20:01
 Torbjørn Hatledal         20:09
 Åshild Sætren              25:29
 Eivind Skjerven            26:31

Trim 
 Aslaug Åland 
 Trygve Sætren Bøe 
 Ingvild Sætren 
 Bente Svendsen 
 Ruth Solveig Netland 
 Kjetil Netland 
 Linda Renate Myrvang
 Elisabeth Myrvang
 Klemet Bøe
 Ingemund Kroken
 Ole Perry Lødemel
 Inger Marie Svingeset
 Hildegunn K Hatledal
 Sissel Svarstad
 Sigbjørn Kirkeeide
 Margunn Hjelmeset
 Georg Halsteinslid
 Monica Halsteinslid
 Camilla Vonheim
 Anders Olav Meland
 Ingrid Meland
 Kari Alsaker
 Linda Alsaker
 Knut Alsaker
 Oddvar Sætren
 Per Hatledal
 Per Øen
 Ester Anny Skrede
 Inge Fænn
 Sondre Galtung
 Mons Eirik Vanberg
 Morten Vanberg
 Ole Jakob Osvoll


0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline